Nutrena, od ponad trzech pokoleń, jest liderem w żywieniu bydła. Oferujemy kompletne programy żywieniowe dla krów. Pracownicy naszych laboratoriów koncentrują się nie tylko na technologiach. Ich głównym celem jest przede wszystkim dostarczenie najwyższej jakości produktów dla Twoich zwierząt.

Ogólnopolska akcja STOP KWASICOM to efekt bliskiej współpracy polskich specjalistów ds. żywienia, naukowców z fermy doświadczalnej Nutreny w Elk River oraz wybitnego eksperta w dziedzinie żywienia bydła mlecznego dr Zbigniewa Lacha z OHZ Osięciny

Nutrena KROMILK - Hodowla bydła mlecznego od kilkunastu lat rozwija się bardzo dynamicznie. Przed hodowcami stawiane są cały czas nowe wyzwania hodowlane. Coraz lepsza genetyka i postęp hodowlany prowadzą do odkrywania nowych programów żywieniowych, ułatwiających osiągnięcie sukcesu w hodowli. Zdrowe cielęta i jałówki są niezbędnym elementem w hodowli bydła mlecznego i zyskownej produkcji mleka. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie żywienia cieląt i jałówek jest zastosowany w linii Kromilk, system antybakteryjny ABS (Anti-Bacterial System). Najnowszej generacji system ABS to unikalna kompozycja składników pozwalająca osiągnąć zdrowe cielęta i jałówki. Na system ABS składają się taniny, żywe kultury drożdży, maślan sodowy, siemię lniane oraz nowoczesny zakwaszacz. 

Nutrena Katapult  - Program Katapult to najnowsza linia produktów stworzonych w oparciu o ostatnie doświadczenia i badania naukowców. Głównym celem programu jest ograniczenie występowania chorób metabolicznych, wzrost produkcji mleka oraz osiągnięcie dobrych wyników w rozrodzie.

Nutrena KWB Korektor Wysoko-Białkowy - Korektor Wysoko-Białkowy uzupełnia niedobory białka w żywieniu krów mlecznych. W Korektorze zastosowano kompozycję różnych źródeł białka oraz dodatek melasy, która poprawia smakowitość.

 


 

Pasze dla drobiu

Kurka Naturka to najwyższa jakość karmu dla drobiu, stworzona z myślą o zdrowym pozywieniu dla całej rodziny.

Paczka zawiera między innymi susz z pokrzywy, marchew, kukurydza, soję i wyciąg z ziół

Pasze dla bydła

Firma nutrena oferuje  pasze dla bydła i od ponad trzech pokoleń jest liderem w żywieniu bydła. 

Pragniemy zaoferować Państwu kompletne programy żywieniowe dla bydła

Pasze dla trzody

W Nutrenie od ponad trzech pokoleń rozwijamy wiedzę o rynku trzodowym, a zaangażowanie i innowacje traktujemy jako priorytet.

U nas pasze dla trzody posiadają pełen asortyment i zaopatrzenie.

Premiksy LNB

LNB  to wiele wariantów premiksów, mieszanek paszowych uzupełniających i preparatów mlekozastępczych dla :

drobiu, trzody, bydła, koni i wielu innych gatunków zwierząt